Masáže pro zdraví i odpočinek

Bc. Dagmar Heřmánková

Zkušenosti klientů 

english-flag.jpgProfessional and thorough, Dasha has great awareness of the body and really understands how to promote healing within it. She also reads her clients well and has an amazing knack for finding and working on the trigger points. I first visited Dasha with an injury and she helped restore my movement almost immediately when other therapists had only limited success.  I would recommend her whether you have chronic pain or just need a relaxing massage.

czech_flag.pngProfesionální a důkladná. Dáša má velké povědomí o těle a opravdu rozumí tomu, jak podpořit samoúzdravné procesy. Má velké porozumění pro klienty a úžasný talent pro nalezení a práci se spoušťovými body. Poprvé jsem navštívila Dášu se zraněním a ona pomohla obnovit mou hybnost téměř okamžitě, zatímco jiní terapeuti měli jen omezený úspěch. Doporučila bych ji, ať už máte chronickou bolest, nebo potřebujete jen relaxační masáž.

Sheridan Barnett, Parent & Spinning Instructor at ISP


english-flag.jpgI went to Dasa because I had a problem with my shoulder and neck to the point that I couldn't function. I love going to her because she is close by, there is parking, she speaks English and Czech and is very kind comforting and positive. She really helped me with my injury and put me to sleep with her massages. If you want therapy or a relaxing massage I wholeheartedly recommend Dasa!

czech_flag.pngŠla jsem k Dáše, protože jsem měla problém s ramenem a krkem v takové míře, že jsem nemohla fungovat. Ráda k ní chodím, protože je blízko, snadno se tam parkuje, mluví anglicky a česky a je velmi milá a pozitivní. Opravdu mi pomohla s mým zraněním a masáží mě pokaždé uspí. Ať už chcete terapii, nebo relaxační masáž, rozhodně doporučuji Dášu!

Joanne Kolowrat, ISP Parent & Kik-Box Instructor


english-flag.jpgIn the decade (plus), I have lived in Prague, I have visited many salons for massages. Once I discovered Dasa's studio, I became a regular client. I can highly recommend Dasa's deep muscle massages. If you suffer from chronic back or neck pain, she uses a hot stone technique that helps work out troublesome spots. Dasa's studio offers a pleasant atmosphere, clear communication in English and excellent value for the service she provides. All in all, a visit to Dasa is a very relaxing experience.

czech_flag.pngŽiji v Praze více než 10 let. Navštívila jsem mnoho masážních salonů. Jakmile jsem objevila Dášino studio, stala jsem se stálým klientem. Mohu velmi doporučit Dašinu hlubokou "deep tissue" masáž. Pokud trpíte chronickou bolestí zad nebo krku, používá techniku ​​teplých kamenů, která pomáhá řešit problematická místa. Dášino studio nabízí příjemnou atmosféru, plynulou komunikaci v angličtině a vynikající hodnotu služeb. Celkově vzato, návštěva Dáši je velmi relaxační zážitek.

Emily Prucha


english-flag.jpgDasha is extremely knowledgeable in her field, I had a lot of trouble with my neck and after just 1 session with her, it made a world of difference. I highly recommend her.

czech_flag.pngDáša je velmi dobře znalá svého oboru. Měla jsem s krkem spoustu problémů a po pouhé jedné návštěvě se pro mě svět změnil. Velmi ji doporučuji.

Monica Omara


english-flag.jpgDasa has helped me with many issues. She is an expert at finding where my problem is, and releasing the injury so that I am pain-free and deeply relaxed. I would recommend her for any type of massage, from deep tissue to sports-related to simple relaxation and stress reliéf.

czech_flag.pngDáša mi pomohla s mnoha problémy. Je odbornicí na to, aby zjistila, kde je můj problém, a uvolnila zranění, takže jsem pak bez bolesti a hluboce uvolněná. Doporučuji ji na jakýkoli typ masáže, od deep tissue přes sportovní až po prostou relaxací a uvolnění stresu.

Elizabeth Frausto

Dopřejte si masáž

pexels.com

Reference

"Dáša pokaždé najde, kde je to bolavé místo, a umí ho uvolnit. "  "S velkými odbornými znalostmi, perfektní při práci s trigger pointy."  "Opravdu mi pomohla a navíc u ní téměř pokaždé usnu. "

Přečtěte si vše

pexels.com

Zbavte se bolesti

Masáž a myofasciální uvolňovací techniky pomáhají s bolestmi beder, zad mezi lopatkami, s krční páteří, tenisovým loktem, plantární fasciitidou (patní ostruha) a smnoha dalšími potížemi.

Podrobně o masážích

pexels.com - JÉSHOOTS

Objednejte se

SMS nebo email je ta nejjistější cesta. Když se chcete nejdřív na něco zeptat, volejte. Pokud nezvednu, zavolám zpět. 
605 256 319, info@dagmar-masaze.cz

Více kontaktů