Masáže pro zdraví i odpočinek

Bc. Dagmar Heřmánková

Masáže

>>>    Nejčastěji žádaná je pomoc a úleva od konkrétní bolesti - zdravotní masáž.

>>>    Při otocích, rehabilitaci po operacích apod. je vhodná manuální lymfatická masáž.

>>>    Pokud máte rádi reflexní masáž nohou, pak je možné lymfatický systém celého těla povzbudit i speciálním reflexním ošetřením

>>>    Uvolnění lymfy v obličeji je naprosto relaxační 30minutová záležitost s  viditelnými účinky, nazývaná klientkami "manuální lifting". Vhodné též po plastických operacích jako podpora rehabilitace.

     

    

 • Myofasciální uvolnění - masáží proti bolesti

  Máte chronické bolesti zad a krční páteře? Bederní bolest střílí až do nohy? Bolí vás rameno? Tyto a mnohé další zdravotní potíže pomáhá zlepšit myofasciální uvolnění. Je to cílená terapie měkkých tkání, která ošetřuje přímo zdroj bolesti - fascie a spoušťové body. 

 • Zdravotní masáž - co to je a jak probíhá

  Zdravotní masáž se soustředí na úlevu od vašich potíží. Bolesti zad, svalů, kloubů jsou často způsobeny nerovnováhou nebo zatuhlostí. Cílená zdravotní masáž proti bolesti dokáže velmi významně pomoci.

 • Lymfatická masáž

  Ruční lymfatická masáž podporuje správnou funkci lymfatického systému. Lymfatický systém velmi úzce souvisí s kvalitou naší imunity. Manuální lymfatická masáž (drenáž) je jemná a vysoce relaxační technika s prokázanými účinky na zdravotní stav. Zlepšuje otoky, celulitidu, ekzémy, akné, těžké nohy, žilní nedostatečnost, otoky paží po ablaci prsu, regeneraci tkáně po úrazu nebo operaci  a mnoho dalších.

 • Reflexní masáž lymfatického systému

  Šetrná a vysoce relaxační metoda ošětření celého lymfatického systému včetně jeho hlubokých částí pochází od německé terapeutky Hanne Marquardt. Pracuje s principem zobrazení celého těla na ploskách a nártech nohou. Cílenými tahy v návaznosti na anatomii lymfatického systému aktivuje jeho správnou činnost a samoléčebné schopnosti organizmu.

 • Indická masáž hlavy

  Klienti někdy říkají: "Kdybyste tak uměla namasírovat můj mozek..." A já na to: "Ale prosím, jak je libo..."

  Tato absolutně relaxační masáž hlavy vám umožní zapomenout na okolní svět. Dovolte si s důvěrou přijmout péči zkušených rukou a na chvíli prostě jen vypněte. 

 • Ruční lymfatická masáž obličeje

  Zmírní otoky obličeje, kruhy pod očima a "druhou bradu". Zlepší prokrvení pokožky a zajistí mladistvý vzhled. Je perfektní jako součást rekonvalescence po plastických zákrocích na obličeji a dekoltu. Pomáhá s akné, ekzémy a s chronickou rýmou. 


Dopřejte si masáž

pexels.com

Reference

"Dáša pokaždé najde, kde je to bolavé místo, a umí ho uvolnit. "  "S velkými odbornými znalostmi, perfektní při práci s trigger pointy."  "Opravdu mi pomohla a navíc u ní téměř pokaždé usnu. "

Přečtěte si vše

pexels.com

Zbavte se bolesti

Masáž a myofasciální uvolňovací techniky pomáhají s bolestmi beder, zad mezi lopatkami, s krční páteří, tenisovým loktem, plantární fasciitidou (patní ostruha) a smnoha dalšími potížemi.

Podrobně o masážích

pexels.com - JÉSHOOTS

Objednejte se

SMS nebo email je ta nejjistější cesta. Když se chcete nejdřív na něco zeptat, volejte. Pokud nezvednu, zavolám zpět. 
605 256 319, info@dagmar-masaze.cz

Více kontaktů